Jsem pro uspořádání petice proti rohodnutí EK o Internet Exploreru

February 27, 2009

Vzhledem k tomu, že Evropská Unie a potažm

3

Internet Explorer 9? Ne, Gazelle!

February 25, 2009

Microsoft má v experimentální fázi nový webový prohlížeč. Nejedná se ale o pouhého nástupce Internet Exploreru 8, ale o zcela nový koncept.

2

Dokončen nový web pro společnost Euro MD

February 23, 2009
Tags: ,

Byl spuštěn nový web společnosti Euro MD. Společnost působí na českém trhu s různými lékárenskými výrobky. Web je založen na WordPressu s plně na zakázku vytvořeným templatem a možností přidávání novinek. Hlavní menu je dynamicky generováno z databáze statických stránek. Nechybí ani sitemap a RSS výstup. Autorem je Gianluca Turturro.

0

Pár zajímavostí z internetu

February 22, 2009
Tags:

Narazil jsem na dvě věci, se kterými se s vámi chci podělit: Pokud jste viděli nové logo Pepsi, ale nestihli si o něm udělat zatím žádný názor, pak vězte, že Lawrence Yang již ano. A dokonce ho velmi vtipně vystihl na obrázku. Dechberoucí design telefonu Mobiado je v běžném světě mobilní komunikace zcela vyčnívající a z […]

2

Pozor na malware na Facebooku!

February 21, 2009

Na sociální síti Facebook.com se vám může přihodit, že narazíte na podobnou hlášku: “Jméno-vašeho-kamaráda has faced some errors when checking your profile View The Errors Message”. Tuto hlášku ignorujte, neb se s největší pravděpodobností jená o spyware. Facebook pracuje na opravě.

0

Jednotné nabíječky pro mobilní telefony ?

February 16, 2009
Tags:

Evropská komise opět zasahuje. Podle slov serveru Lupa.cz požaduje Evropská Komise sjednocení konektorů nabíječek pro mobilní telefony. Spousta výrobců již dnes k tomuto účelu využívá konektor mini USB.

0

Cooliris – rychlá a pohodlná práce s obrázky na internetu

February 14, 2009

Častokrát hledám na internetu obrázky všemožných témat. Používám k tomuto účelu Google a jeho funkci pro vyhledávání obrázků. Pokud nastane situace (v podstatě vždy), kdy potřebuji listovat stránkami s obrázky, začíná mne práce obtěžovat. Ještěže je tady ale Cooliris!

1

Založil jsem si Twitter

February 13, 2009
Tags:

Moje tweety můžete sledovat na http://twitter.com/GTurturro

4