Dokončen nový web pro Sanace Vape s.r.o.

August 31, 2009
Tags: ,

Byl spuštěn nový web pro společnost Sanace Vape. Činností této firmy jsou stavební a sanační práce. Web je postaven na CMS systému WordPress a je tvořen na zakázku vyrobeným tématem s animační efekty na úvodní stránce používajícími knihovnu jQuery.

0

Problém s vypalovačkou TSSTCorp

August 31, 2009

Poslední dva měsíce jsem řešil řadu technických problémů, které se mi jakoby naschvál staly skoro všechny pěkně najednou. Jedním z těchto hořkých zážitků byla i náhlá a neočekávaná nefunkčnost mechaniky z mého notebooku, konkrétně DELL Inspiron 6400.

0

Sdílejte obsah z WordPressu přímo do Facebooku

August 5, 2009

Na Facebooku můžete sdílet články napsané z vašeho (nebo klidně i cizího) blogu. Stačí provést pár  jednoduchých kroků ve Facebooku, které si zde ukážeme.

0

Czech Computer využívá služeb IE8

August 2, 2009

Můj oblíbený obchod s výpočetní technikou Czech Computer vylepšil svůj e-shop o pár doplňků, které mohou pomociuživatelům, co v něm často hledají nějaké produkty. Prvním je accelerator, který umožní vyhledat produkt z označeného textu na jakékoli stránce, bez nutnosti přístupu na stránnky CZC. Je vytvořen velmi šikovně, protože, když je výsledků více než 2, lze s nimi […]

0