Domény s diakritikou jsou dílem satanovým!

December 14, 2009
Tags: , ,

Poslední dobou se všude mluví o doménách s diakrtitikou. Při bližším zamyšlení se nad tímto tématem je možné dospět k několika neblahým závěrům, které mohou velikou mírou zkomplikovat život na internetu.

8

WordPress a sebedestrukce

December 12, 2009
Tags: ,

Taky to znáte, když máte celý web hotov, již je nasazen na produkčním serveru a při psaní posledního textu se něco špatného přihodí a vy potřebujete jeho starší revizi?

0

Dokončen web pro českou odnož Sebamedu

December 12, 2009
Tags: ,

Byl spuštěn nový web pro společnost Sebamed. Firma se profiluje v oblasti zdravé kosmetiky a péče o tělo. Web je postaven na CMS systému WordPress a je tvořen na zakázku vyrobeným tématem. Téma stránek Sebamed je postaveno tak, aby většina jeho prvků byla měnitelná přímo prostřednictvím administračního systému WordPressu. Z uživatelem vloženého obsahu jsou pak automaticky generované další prvky stránek, […]

0

Úprava odsazení seznamu vedle floatu

December 9, 2009

Při formátování obsahu webu se mi přihodila situace, kterou jsem vyřešil celkem nestandardním řešením. O to řešení se s vámi nyní podělím.

6

Problém s rychlostí síťového pevného disku pod Windows 7

December 7, 2009

Pokud jste zaznamenali, že po migraci na Windows 7 trvá na vaší bezdrátové síti doslova milión let, než se načte obsah ze síťového disku nebo NASu, pak to může zpravit toto jednoduché nastavení.

1