Slyšeli jste už o Sitecore?

October 12, 2014

Posledních pár let se věnuji systému Sitecore a jeho implementaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o pro mě opravdu zajímavý systém, který umí přinést opravdu hodně, rozhodl jsem se, že o něm začnu psát samostatný blog. Cílem tohoto blogu je sdílet mé znalosti a zkušenosti se všemi, koho téma Sitecore zaujme. Doufám, že se vám tedy nový Sitecore Blog bude líbit!


2 Odpovědí na “Slyšeli jste už o Sitecore?”

  1. sitecore? kdekoliv jsem na to narazil, byla to nehorázná ******,která firmu ničila, pokud ji rovnou nedovedla ke krachu. celé je to plné bugů a jak z minulého století. podpora prohlížečů v adminu? ie 8 🙂 dobré zkušenosti? to si nedovedu představit. sem s nimi.

  2. Gianluco, díky za vytvoření nového blogu. Jak je vidět, je osvěta hodně potřeba :-). Martine, tenhle blog je o Sitecore, tak pojďme diskutovat o této platformě a ne nějakých CMSkách s adminem pro IE8 ;-).
    U nás v adminu používám IE11 a Chrome, žádné bugy tam nejsou, je to z tohoto století, firmu to neničí a ke krachu máme s dovolením docela daleko :-). Ale nepochybuju, že se dá implementace zprasit tak, že to taková radost není.

Legi Intellexi Condemnavi