Czech Computer využívá služeb IE8

August 2, 2009

Můj oblíbený obchod s výpočetní technikou Czech Computer vylepšil svůj e-shop o pár doplňků, které mohou pomociuživatelům, co v něm často hledají nějaké produkty.

Prvním je accelerator, který umožní vyhledat produkt z označeného textu na jakékoli stránce, bez nutnosti přístupu na stránnky CZC. Je vytvořen velmi šikovně, protože, když je výsledků více než 2, lze s nimi v rámci okénka acceleratoru scrollovat.

Další je možnost přidat Czech Computer jako poskytovatele vyhledávání, přímo integrovaného v IE8. Můžete si tak vyhledat produkt na stránkách ještě před tím, než na ně dorazíte. Ušetříte si tak minimálně jeden krok v hledacím procesu.

CZC rpvněž využil možností, které nabízejí web slices, a uživatel může tak sledovat cenu u vybranýc produktů přímo v IE, bez nutnosti neustálých návštěv stránky. Dle mého soudu je tento krok spíše doplňkovým, neboť web-slices jsou vhodnější spíše tam, kde jsou změny bouřlivější – např aukce.

Poslení novinkou, která však nemá s IE8 nic společného, je možnost jedním tlačitkem poslat na profil Facebooku, což ušetří práci s manuálním sdílením. Tedy pokud již nepouživáte Share on Facebook accelerator 🙂

Více se lze dočíst přímo na stránce CZC http://www.czechcomputer.cz/art_doc-ED09E47D05142631C125760500507E18.html


Legi Intellexi Condemnavi